Uitnodiging energiecafé 23 maart

  • Bericht reacties:0 Reacties

Het klimaat verandert en onze wijk verandert mee?!

De aarde warmt op, de zeespiegel stijgt en we hebben steeds vaker te maken met extreme weersoorten. Denk aan plensbuien, lange periode van droogte, zware windhozen of zeer hete zomers. Klimaatverandering heeft ook invloed op onze eigen gezondheid en dus niet alleen op de natuur. Het lijkt misschien een ver-van-mijn bed show maar niets is minder waar, we merken het net zo goed in onze wijk De Blaak. Wat kunnen we nu al zelf doen om de gevolgen van klimaatverandering te verkleinen? Hebben wij een eigen verantwoordelijkheid of is het een taak van overheden? 

De overstap naar een vorm van duurzame energie komt ook in onze wijk dichterbij. Wordt het straks een warmtepomp, warmtenet of krijgen we groen/schoon gas?

Kom naar ons Energiecafé op maandag 23 maart met o.a.:

  • Stand van zaken transitieplan!!
  • Wat vinden wij als bewoners belangrijk?
  • Wat is de planning?
  • Kunnen we zelf al iets doen?

De uitkomsten van deze avond nemen wij als energie coöperatie De Blaak mee in de gesprekken met gemeente Tilburg voor het formuleren van de warmtevisie voor onze wijk.

Energiecafé

Maandag 23 maart van 20.00 uur tot 22.00 uur

Locatie: Sportcafé, Grebbe 63

www.energiedeblaak.nl

Volg ons vanaf nu ook via Facebook!

Geef een reactie